Laden Evenementen
  • Dit event is voorbij.

Artist in residence: Septimus trio

19 april - 10:00 - 15:00
|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

One event on Thu, 29 Mar 2018 at 10:00am

One event on Fri, 30 Mar 2018 at 10:00am

One event on Thu, 19 Apr 2018 at 10:00

One event on Mon, 23 Apr 2018 at 14:00

One event on Thu, 26 Apr 2018 at 10:00

One event on Fri, 27 Apr 2018 at 10:00

One event on Tue, 1 May 2018 at 10:00

One event on Thu, 3 May 2018 at 10:00am

One event on Fri, 4 May 2018 at 10:00am

One event on Thu, 10 May 2018 at 10:00

Repetitie in Beeldenstorm studio voor opname CD

Septimus trio met Wouter Vercruysse

26.03.18 10u-13u
29.03.18 10u-13u
30.03.18 10u-13u
19.04.18 10u-15u
23.04.18 14u-16u
26.04.18 10u-15u
27.04.18 10u-15u
01.05.18 10u-15u
03.05.18 10u-13u
04.05.18 10u-13u
10.05.18 10u-15u

Gegevens

Datum:
19 april
Tijd:
10:00 - 15:00
Evenement Categorieën:
, ,

Organisator

Beeldenstorm

Locatie

beeldenstorm
bergensesteenweg 145
anderlecht, brussel 1070 België
+ Google Maps
Telefoon:
+32(0)2/523.43.50
Website:
www.beeldenstorm.be